Zdroj: http://aluska.kabel1.cz/index.php?a=recenze/brandnooz-box-rijen-2016Vydáno: 27.10.2016 15:44Autor: Aluška

Brandnooz box říjen 2016

Brandnooz box říjen 2016Říjnový brandnooz box je konečně tu. Čím potěšil nebo naopak zklamal?

 

 

 

 

Na brandnooz box jsem se opravdu těšila. Jsem vážně ráda, že mi boxík dorazil ještě přes svátkem, měla jsem trošku obavy z doručování českou poštou. Ale naštěstí pošta nezklamala. Překvapila mě o malinko vyšší krabice, ale obsah mě moc nenadchnl. Obsahoval jen 7 produktů, z nichž mě asi nejvíc potěšili hašlerky a brambůrky. Káva ta mě nepotěšila vůbec, jelikož kávu nepiji já ani můj přítel. Tudíž zůstane ležet mezi došlými kávami z boxíků na poličce pro budoucí návštěvy. Tenhle měsíc jsem ani nestihla věrnostní program, protože byl nečekaně brzy zveřejněn.

 A teď už k obsahu...

Hašlerky Černý rybíz/višeň ( 2x 16,90 Kč, 90 g) - Hašlerky mám ráda a věřím, že nové příchutě budou skvělé. Nejvíce mě láká černý rybíz. Ovocné Hašlerky jsou novinka měsíce září.

Bornier Hořčice s hruškou (60 Kč) - Originální spojení lehce nakyslé štiplavosti tradiční dijonské hořčice s plnou sladkostí zralé hrušky. Opravdu zajímavá kombinace, jsem docela zvědavá, jak bude tahle kombinace chutnat.

Nescafé Azera ( 99 Kč, 60 g) - Káva u nás zrovna nefrčí, takže z ní vůbec nejsem nadšená. Ale líbí se mi plechovka.

Fidorka mléčná s karamelovou příchutí (10, 90 Kč, 30 g) - Fidorka je taková oblíbená klasika. Karamelová příchuť určitě nic nezkazí.

Vest Sýrovky (19,90 Kč, 90 g) - Slané pochoutky se sýrovou příchutí upečené ve Zlíně. Neobsahují palmový tuk.

Krušovice Dvanáctka (15,90 Kč, 500 ml) - Pivo ze žateckého chmele vyniká vysokou plností  a sytě zlatavou barvou. Pivo v boxíku udělalo radost hlavně mému příteli.

Strážnické brambůrky Párty balení (49,90 Kč, 300 g) - Tyto brambůrky si kupujeme domu, ale v malém balení. Tohle velké bude skvělé na návštěvu k přátelům nebo domácí oslavu.

Cena celkem: 289 Kč