Vodorovné


Kniha v hlavní roli

Kniha v hlavní roliTuto povídku napsala má mladší sestra a mě se vážně moc líbí :)

Média – jsou přínosem či deformují vědomí mladší generace

Média – jsou přínosem či deformují vědomí mladší generaceMédia poskytují příležitost k všestrannému rozvoji člověka a získávání nových informací, současně však představují pro jeho vývoj potencionální rizika

Jakou roli hraje hudba ve vašem životě?

Jakou roli hraje hudba ve vašem životě? Myslíte si, že to, co posloucháte, vyjadřuje i váš životní postoj,styl,náladu ale i sny a ideály?

„Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“

„Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“Úřad pro ochranu osobních údajů ve spolupráci se SKIP ČR vyhlásil VII. ročník soutěže pro děti a mládež "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!"....

To se stát nemělo

To se stát neměloSlohová práce na téma To se stát nemělo.I když místy ujíždím k popisu děje,namísto zadaného vyprávění.Povídka se odehrává mezi sehranou partičkou a následným morálním propadem osobností používáním drog.

Recenze:Divadelní představení Droga?!

Recenze:Divadelní představení Droga?!Před pár dny jela naše třída do mosteckého divadla na představení Droga?!Za úkol jsme dostali na hodinu slohu vypracovat recenzi na toto představení.Je to můj prnví pokus o recenzi,ale mylsím si,že špatná není.

O 20 let později..

O 20 let později..Slohová práce na téma můj život o 20 let později.Měli jsme vynechat básnění nad úžasným bytem s úžasnými dětmi a ještě skvělejším manželem a tak jsem téma pojala trochu nečekaným způsobem,ale doufám že se bude líbit i tak.

I wanna be happy

I wanna be happyPovídka o mladé dívce,která je zmatená ze svých pocitů a chování druhých.Jak is s osudem poradí?

Naděje umírá poslední

Naděje umírá posledníTrochu starší povídka.Spíš takový román s happy endem.

Jednou si vzpomeneš!

Jednou si vzpomeneš!Je tu jaro a společně s ním znovu odstartoval projekt Mladé frotny Studenti čtou a píší noviny.Tentokrát bylo zadané téma zaměřené na vztah mladých a starých lidí ve společnosti.

Život je jako puzzle, ale bez předlohy

Život je jako puzzle, ale bez předlohyPovídka o tom,jak jsou lidé společností souzeni podle prvního dojmu,bez ohledu na momentální náladu i zdravotní stav.Ale také odsuzování jedinců,kteří se liší od stáda.

Change your words,change your world

Change your words,change your worldÚvaha o smyslu a síle slov.O tom jak mohou v nesprávnou chvíli nebo špatně zvolená ublížit,ale jak se změní jejich význam,jsou li řečeny ve správný okamžik nebo správně vybranými slovy.

Čím je pro vás tolerance? Má nějaké limity?

Čím je pro vás tolerance? Má nějaké limity?Můj názor na první zadané téma pro projekt Mladé Fronty DNES na téma STŘET KULTUR,TOLERANCE.Z nabídky jsem si vybrala podtéma: Čím je pro vás tolerance? Má nějaké limity?

KOMIKS-kniha pro líné?

KOMIKS-kniha pro líné?Slohová práce do školy na téma KOMIKS aneb kniha pro líné?Moje úvaha a názor na komiksy

Škola mých snů

Škola mých snůJak si představuji školu mých snů?Co by neměla a naopak měla dělat?


Strana:  1 2   další »

Náhodný citát

Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe. John Lennon


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box duben 2018
- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web