Vodorovné


Návody rss

Samotvrdnoucí hmota

Samotvrdnoucí hmotaDomácí samotvrdnoucí hmota, díky které si během chvilky vykouzlíte parádní ozdoby.

Výroba vrstvených mýdel

Výroba vrstvených mýdelaneb dva jednoduché návody na mýdla se zeleným čajem nebo pomeranč se skořicí.

Pěstujeme Rýmovník

Pěstujeme RýmovníkNenápadná, ale rychle rostoucí rostlinka se znovu dostává mezi velice populární pokojovky, převážně díky svým léčivým účinkům.

Mýdlové žele

Mýdlové želeaneb mýdlo, které se pohybuje a se kterým bude každá koupel zábavná ...

Koupelové pralinky

Koupelové pralinkyKoupelové pralinka se používá do teplé koupele, kde se pozvolna rozpustí a uvolní do vody přírodní výživné látky. Zvláčňují a hydratují pokožku, provoní koupel i tělo a navodí zdravou mysl.

Šumivé bomby do koupele

Šumivé bomby do koupeleŠumivé bomby do koupele neboli bath bombs, zajistí příjemný a relaxační požitek během koupele. Stačí je vhodit do vody a pozorovat, jak se v pomalu rozpouštějí a uvolňují do vody látky, které hydratují a zjemní pokožku

Balzám na rty

Balzám na rtyZima a mrazy už jsou na krajíčku a s nimi přichází suché a popraskané rty. A s tímto problémem si nejlépe poradí domácí balzám, ktrý zvládne vyrobit každý během 5 minut a hlavně přesně víte, co obsahuje ...

Aloe vera drink

Aloe vera drinkBlahodárné účinky Aleo vera zná snad každý, ale co když všechny cenné látky vezmeme a vykouzlíme z nich vitamíny nacpaný nápoj?

Pleťová voda se zeleným čajem

Pleťová voda se zeleným čajem Pleťová voda neboli toniku je základní péčí o naší pleť. Zároveň se jedná o nejjednodušší kosmetiku, kteoru lze doma vyrobit.

Korbačíky z Mozzarelly

Korbačíky z MozzarellyTradiční korbáčíky se vyrábějí z kravského mléka se syřidlem. Postup je ale zdlouhavý a nejméně na dva dny a v obchodech jsou k mání za spoustu peněz. Korbačíky z Mozzarelly jsou hotové za jedno odpoledne a chuťově mnohem lepší než kupované

Balzám na roztřepené konečky

Balzám na roztřepené konečkyPro ty, které trápí roztřepené konečky a nechtějí hned sahat po nůžkách.

Cukrová pasta

Cukrová pastaV současné době se stává velmi populární depilace cukrovou pastou. Je to lepší alternativa depilace voskem a stále častěji ji používají kosmetická studia na depilaci všech partií těla

Zázračný kelímek

Zázračný kelímek Zázračný kelímek od Oriflame zná snad každý. Poměrně spousta peněz za malé množství. Tak proč si nevyrobit levnější a přírodnější variantu doma?

Maska na problematickou pleť

Maska na problematickou pleťSkvělá čistící maska na problematickou pleť vytvořená jen ze dvou, velmi dostupných surovin.

DIY - pevný tělový balzám

DIY - pevný tělový balzámDíky tělovému balzámu bude vaše pokožka hydratovaná, vyživená a jemná. Pomocí tohoto jednoduchého návodu si můžete vytvořit balzám doma.


Strana:  1 2   další »

Náhodný citát

Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš. Lev Nikolajevič Tolstoj


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box duben 2018
- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web