Vodorovné


Kategorie: Rezence knihy

Plavba Ňaderským mořem

Plavba Ňaderským mořemPříběh z pera vynikajícího stylisty vyprávějí tentokrát nejen o dětských snech, které se v dospělosti nevyplní. A když, tak se hodně vymknou původní představě...

 

 

 

 

 

Autor:                     Jan Míka
Nakladatelství:      Moba
Rok vydání v ČR:    2016
Počet stran:           274
 

Anotace: Mladík toužící po fotbalové slávě se stane gynekologem a zjistí, že hýčkané vzpomínky na základní školu příliš neodpovídají skutečnosti, nejkrásnější cesta malého parníčku skončí ve vlnách ženského těla. Neobvyklé pointy, čtivost a pobavení - to všechno najde čtenář na stránkách nejnovější knihy brilantního českého autora a známého scénáristy (Život na zámku, Náměstíčko, Náves)
 

Recenze: Knihou nás provází 24 příběhů, které chytnou za srdce. V každém příběhu vystupuje jiná postava se svým osudem a zápletkou, každý z příběhů je doslova nacpaný emocemi, které mě donutili se vžít do postav a prožívat jejich příběh s nimi. Je až děsivé, jak jsou příběhy zasazeny do reálného života. Kniha je hodně čtivá, a tak jsem hltala jeden příběh za druhým, v každém čekala nálož emocí, ne vždy těch pozitivních. Některé mě rozesmály, u některých jsem byla smutná a některé mě donutily přemýšlet nad osudy postav.

Z knihy jsem opravdu překvapená. Čekala jsem nějaké pohodové čtení na bázi předchozí knížky Skoro se to podobalo lásce, která mě až tak úplně nezaujala. Naopak tato kniha mě zaujala po prvních pár stránkách, a během pár dní jsme jí měla dočtenou celou. Velice se mi líbila různorodost postav, jejich zápletky a řešení problémů. Plavbu ňaderským mořem je kniha, která rozhodně stojí za přečtení.

Děkuji nakladatelství MOBA na poskytnutí recenzního výtisku

Autor: icon Aluška
Vydáno: 29.8.2016 19:28
Přečteno: 485x
Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš. Lev Nikolajevič Tolstoj


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web