Vodorovné


Kategorie: Rezence knihy

Panství Daringham Hall - Rozhodnutí

Panství Daringham Hall - RozhodnutíPoutavý příběh z venkovského prostředí Východní Anglie, plný nečekaných zvratů, probouzející se lásky a zklamání.

 

 

 

 

 

Autor:                     Kathryn Taylor
Nakladatelství:      Moba
Rok vydání v ČR:    2016
Počet stran:           246
 
Tato knížka navazuje na první díl Panství Daringham Hall - dědictví.

Anotace:
Ben Sterling si to nedokáže vysvětlit. Od chvíle, kdy dorazil na panství Daringham Hall, už v jeho životě nic není jako dřív. A není to jen proto, že jej dlouho ztracená rodina přijala na rodovém sídle ve Východní Anglii tak nečekaně vstřícně. Tohoto obvykle rezervovaného byznysmena vyvádějí z rovnováhy i city vůči zvěrolékařce Kate. Je pro něj Anglie skutečně země zaslíbená? Zatím ještě netuší, že kdosi v pozadí dál spřádá intriky  a že ho právě Kate přiměje k tomu, aby své rozhodnutí ohledně panství Daringham Hall ještě zvážil ...

Recenze:
Ben Sterling se snaží poskládat svou minulost a pochopit, že by se měl právě on stát dědicem panství Daringham Hall. Snaží se sblížit se svým nalezeným otcem, ale cítí, že pro zbytek rodiny není příliš vítaný.  Sám však neví, co od nich může očekávat a navíc se obává svých citů ke zvěrolékařce Kate. Neví, jestli jí miluje, ale kdykoli se objeví jiný muž v její blízkosti žárlí, nedokáže k ní být lhostejný, ale ví, že  život v New Yorku pro Kate není to pravé. Sám si neumí představit, že by se přestěhovat z New Yorku, kde má úspěšnou softwarovou firmu, kterou řídí společně se svým přítelem Peterem, na venkov Anglie. Prozatím se snaží firmu řídit na dálku pomocí své sekretářky a udržet si lukrativní zakázku, je mi ale jasné, že takto dlouho firma prosperovat nedokáže a on se bude muset vrátit.
Jednoho dne se ztratí Benův nevlastní bratr David, který po zjištění, že není Camden, rozhodne z panství odejít a pokusit se nalézt svého pravého otce. Když Anna zjistí, že odešel vydá se ho hledat. Celá rodina poté snaží oba dva najít, ale bezvýsledně. během pátrání se přitíží Ralphovi, otci Bena, kterého musí převést do nemocnice, kde zjistí, že jeho zdravotní stav je ještě vážnější. Když se David najde a zjistí co se přihodilo, chce zůstat v nemocnici aby mohl být na blízku. Právě v nemocnici si uvědomí, že nezáleží na tom, že Ralph není jeho biologický otec, ale že se po celá ta léta jako otec choval. Zanedlouho poté Ralph zemře.
Ben se rozhodne odjet zpátky do New  Yorku, před odjezdem si stihne promluvit s Kate, která netají své zklamání z jeho odjezdu. Její poslední slova ho nenechají klidným a celou cestu na letiště nad nimi musí přemýšlet.
Rozhodl se správně? Má opustit panství Daringham Hall a nechat ho svému osudu? A co Kate, dokáže si představit život bez ní?

Velké díky patří nakladatelství MOBA za poskytnutí rezenzního výtisku

Autor: icon Aluška
Vydáno: 29.5.2016 17:22
Přečteno: 566x
Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. Jan Werich


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web