Vodorovné


Kategorie: Rezence knihy

Panství Daringham Hall - Návrat

Panství Daringham Hall - NávratPodaří se Benovi zachránit panství Daringhall Hall? Jak se vyvine láska mezi ním a Kate?

 

 

 

 

Autor:                     Kathryn Taylor
Nakladatelství:      Moba
Rok vydání v ČR:    2016
Počet stran:           254
 

Anotace: Může to Benovi skutečně udělat? Kate ví, že se její láska vrátila na Daringham Hall jen kvůli ní. Den za dnem však musí přihlížet, jak se veškeré Benovy pokusy o záchranu statku a panského domu míjejí úspěchem. Nadto se ještě začne šířit podezření, že Ben sám zpečetil konec všech nadějí svou příliš riskantní obchodní strategií. Je z toho pochopitelně zdrcený a Kate, která to nedokáže snášet, se v zoufalství rozhodne nechat ho jít…
 

Recenze: Na vydání posledního dílu série Panství Daringham Hall jsem se těšila od vydání druhého dílu, který mě opravdu zaujal. A ani tato knížka mě nezklamala. Knížku jsem přečetla za jeden večer, a do poslední chvíle tajila dech, jak to celé vlastně dopadne.

Ben se zoufale snaží odvrátit hrozící bankrot panství Daringham Hall, zpřístupnil panství turistům, staví kavárnu, která by měla zvednout tržby i zaměstnat pár vesničanů, ale neustále mu hází klacky pod nohy jak obyvatelé vesničky, tak i členové rodiny. Ben pro záchranu panství obětuje spoustu peněz i času, a to se odráží i v jeho vztahu s Kate. Jednou mu dojde trpělivost a vzdá celou záchranu a uteče do New Yorku. Nad panstvím visí otázka prodeje jejich odvěkému soupeři panu Bartonovi. Celé panství i vesničané si však celkem brzy uvědomí, jak od nich nebylo pěkné shazovat Benovi pokusy o záchranu.

Peter a Tilly jsou do sebe zamilovaní, ale bojí se to jeden druhému přiznat, dokud se nepohádají a Tilly utne jejich pravidelné rozhovory přes skype. Naštěstí si během slavnosti v pečení lásku vyznají a odjedou spolu do NY.

Konec příběhu byl opravdu napínavý, do poslední chvíle jsem netušila, jak Ben celou situaci vyřeší. Naštěstí vše dopadlo dobře a já se dočkala svého vytouženého happy endu.

 

Velké díky patří nakladatelství MOBA za poskytnutí rezenzního výtisku

 

 

Autor: icon Aluška
Vydáno: 23.10.2016 15:53
Přečteno: 448x
Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe. John Lennon


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web