Vodorovné


Kategorie: Recenze

Glanc box Vánoce 2017

Glanc box Vánoce 2017Po dlouhé době jsem si udělala radost Glanc boxem,a i přes všechny trable mě obsah překvapil...

 

 

 

 

 Nad objednáním limitky Glanc box vánoční jsem hodně váhala, ale nakonec mě ukecala slibovaná hodnota produktů 5000 Kč. V polovině měsíce však nastaly problém a od slibované hodnoty se opustilo a vracela se 100 Kč každému. To mě docela zklamalo a o boxu jsem neměla valné mínění.  Právě proto mě po rozbalení obsah překvapil. Jsou v něm produkty, které bych rozhodně nekoupila, jako krém Neostata, nebo časopis TOP CLASS. Kniha je příjemným překvapením do mrazivých dní, kdy se chci jenom zahrabat v posteli.

 A teď už k obsahu...

Garnier Botanical Cream s růžovou vodou (119,90 Kč, 50 ml) - Hydratační krém s růžovou vodou pro suchou a citlivou pleť. Teď do mrazivých dní se hodí jako ochrana před vysušením a popraskáním obličeje.

Mixa Baby atopiance (119,90 Kč, 250 ml) - Čistící a zklidňující olej určený nejen pro děti. Složení oleje je obohaceno o komplex Omega-8 a 8 mastných kyselin, olej je pH neutrální, hypoalergenní a bez parfemace.

Pur Power duo effect (51,90 Kč, 700 ml) - Kupuji spíše klasický JAR, ale prostředek na mytí nádobí se v domácnosti nikdy neztratí.

Dologran GOLD doplněk stravy (140 Kč) - Doplněk stravy ve formě granulí bohatý na vápník a hořčík, s obsahem vitamínů B1, B6, B12, E.  Tento doplněk stravy mě v boxíku potěšil, protože kombinaci vápníku a hořčíku si kupuji pravidelně.

NeoStrata Ultra moisturizing face cream (1100 Kč, 40 g. V boxu 10g balení v hodnotě cca 275 Kč) - Antioxidační hydratační krém na citlivou, suchou a podrážděnou pleť. Poměrně drahá krém na to, že ho moc není.

Sebamed clear face (99,90 Kč, 100g. V boxu 20g balení v hodnotě cca 20 Kč) - Mýdlo pro problematickou pleť se sklonem k tvorbě akné. V letáčku bohužel není žádné info.

Fenjal Long active white fresh (209 Kč, 150 ml. V boxu 3x10 ml balení v hodnotě cca 40 Kč) - Tělový olej s vyživujícím olejem z mučenky pro hebkou pokožku. Občas tělové oleje používám, tak jsme zvědavá na tento.

Borotalco Original (99,90 Kč, 150 ml) - Unisex deodorant, který efektivně pohlcuje pot, což slibuje každý deodorant. Ale uvidím až po spotřebování, co na něj řeknu.

Domestos Power 5 (41 Kč, 55 g) - Další produkt, který se v domácnosti neztratí a o kterém nebyla v letáčku ani zmínka.

časopis TOP CLASS (99,90 Kč) a Krásná  zdravá (19,90 Kč) - U časopisu TOP CLASS nechápu jeho význam ani poměrně předraženou cenu. Naopak druhý časopis Krásná a zdravá má pár článků, které mě opravdu zaujali.

kniha Matka,dcera a já (125 Kč) - Upřímná zpověď autorky o jejím životě, podle recenzí by měla být kniha depresivní,ale nechám se překvapit vlastním úsudkem.

Cena celkem 907,6 Kč + 243,9 Kč za časopis a knihu

 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Člověk je tím,čemu věří A.P.Čechov


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box duben 2018
- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web