Vodorovné


Kategorie: Recenze

Fotoobraz od firmy Saal Digital

Fotoobraz od firmy Saal DigitalPěkný dárek, který vždy potěší a zahřeje u srdce je zvěčnění společné fotografie na obraze...

 

 

 

 

Nedávno jsem psala recenzi na fotoknihu od této firmy a jelikož od té doby sleduji jejich facebook,zahlédla jsem další jejich akci - Fotoobraz za recenzi.  A protože jsem s fotoknihou byla nadmíru spokojená, rozhodla jsem se přihlásit. Pro úplnou registraci bylo třeba dodatečně potvrdit v emailu souhlas. Na základě potvrzení zájmu v emailu byl zaslán kupon v hodnotě 1400 Kč. Ihned jsem věděla, jak fotoobraz využít a tak jsem svolala sourozence a kromě toho, že jsem zjistila, že moji sourozenci jsou úplně nefotogeničtí, jsme nafotili jednu pěknou společnou fotku pro naší mamku.

Společnost Saal digital nabízí spoustu různých fotoobrazů, původně jsem uvažovala o klasickém plátně, ale pak mě zaujal GalleryPrint. GalleryPrint kombinuje přímí tisk na akrylátové sklo, které je podložené deskou z Alu-Dibond. Nabízí také 6-ti barevný UV tisk včetně světlých barev nejvyšší možné rozlišení a maximální ostrost. Vybrala jsem si velikost 25x30 cm s lesklým povrchem. Velmi mě potěšila možnost přiobjednání zavěšení. Dodání opět bez komplikací do 3 pracovních dnů.

 

Společnost Saal Digital Fotoservice GmbH nabízí širokou škálu fotoproduktů od fotoknih po plakáty, fine art a kalendáře. Cílem této firmy je spokojenost zákazníka, proto nabízí rychlé dodání, prvotřídní kvalitu, placení bez rizika a výrobky bez log. Veškeré produkty jsou vyráběny v Německu.

 

 Společnosti Saal digital děkuji za zaslání kuponu a zpracování fotoobrazu.

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Uč se z cizích chyb, neboť život není dost dlouhý, aby je člověk spáchal všechny sám. Neznámý autor


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web