Vodorovné


Kategorie: Recenze

Fotokniha od firmy Saal Digital

Fotokniha od firmy Saal DigitalNení nic krásnějšího, než důležité a krásné momenty svého života zvěčnit ve fotoknize. A proto, když jsem objevila nabídku fotoknihy zdarma za recenzi, neváhala jsem.

 

 

 

 

Na facebooku na mě vykoukla nabídka se získáním fotoknihy s tvrdými deskami za recenzi. Vyplnila jsem vstupní dotazník a doufala, že budu vybrána. K mé velké radosti jsem vybrána byla a na email mi dorazil kupon na fotoknihu v hodnotě 1200 Kč.

Společnost Saal Digital Fotoservice GmbH nabízí šikorou škálu fotoproduktů od fotoknih po plakáty, fine art a kalendáře. Cílem této firmy je spokojenost zákazníka, proto nabízí rychlé dodání, prvotřídní kvalitu, placení bez rizika a výrobky bez log. Veškeré produkty jsou vyráběny v Německu.

A teď už k fotoknize...

Než začnete s fotoknihou, je potřeba si stáhnout program Saal Digital, který najdete na oficiálních stránkách http://www.saal-digital.cz/ . Program mi přišel celkem komplikovaný, chvíli mi trvalo, než jsem se v něm zorientovala a pochopila jak vkládat fotky na místa, která chci a jak nastavit vzhled stránky. Poté už šlo vše velmi rychle. velké plus je možnost ukládání fotoknihy v průběhu vytváření. Celou fotoknihu jsem měla za 2-3 hodinky připravenou k objednávce. Fotoknihu jsem objednávala 21. 12. 2016 a už 27.12. jsem jí měla doma, což mě opravdu překvapilo.

Fotoknihu jsem zvolila čtvercového formátu 19x19 cm s lesklými tvrdými deskami a lesklými vnitřními stránkami. Celá fotokniha má 26 stránek. Opravdu mě potěšilo, že jsou fotografie krásné syté a ostré, vzhledem k různé kvalitě fotek, jelikož jsem některé fotila telefonem, některé foťákem. Fotoknihu jsem se rozhodla věnovat přítelovi k našemu druhému výročí. Pokud jí tedy vydržím schovávat tak dlouho :D

 

 

 

 Společnosti Saal digital děkuji za zaslání kuponu a zpracování fotoknihy.

 

 

 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Nepotřebuji přítele, který kýve na všechno, co řeknu. Můj stín kýve přesněji. Plútarchos


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box duben 2018
- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web