Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box září 2017

Brandnooz box září 2017Podzim je tu a sním i nový brandnoozbox, na co se můžete těšit tentokrát?

 

 

 

 

Nový boxík dorazil ještě před čtvrtečním svátkem, což mě potěšilo, protože jinak by přišel určitě až příští týden. Boxík byl pěkně těžký a nacpaný produkty, tentokrát obsahoval 9 produktů + jeden z věrnostního programu a časopis 21. stoeltí Junior, který je určený pro děti. Obsah boxíku nějak extra nepotěšil ani nezklamal. Cena všechn produktů v boxu je 359,7 Kč, pokud odečteme cenu časopisu tak 282,8 Kč.

A těď už k obsahu...

Jupí Hřejivý dotyk (59,90 Kč, 0,7 l) - Sirup je k dostání ve třech variantách, já v boxíku měla variantu pomeranč se skořicí a hřebíčkem. Nápoj lze podávat i horký.

Lotus Dinosaurus Polomáčené (34,90 Kč, 150 g) - Výrobky od firmy Lotus zbožňuji a tyhle dinosauři nezklamali, jsou opravdu výborné.

Hamé Májka Pro zlatíčka (39,90 Kč, 4x 48 g) - Paštika bez přidaných aromat, barviv a se sníženým obsahem soli vhodná pro děti a celiaky, protože neobsahuje lepek. Přítel bude mít určitě radost.

Mentos Pure Fresh žvýkačky (2x 24,90 Kč, 30g) - Žvýkačky bez cukru s výtažkem ze zeleného čaje. Supr malé balení, akorát do kabelky.

Semix Proteinový kokteil banánový (14,90 Kč, 30 g) -  Kokteil s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, bez palmového tuku a nasycených tuků. Vyrábí se také v jahodové variantě.

Semix Lněné semínko s kešu oříšky a dýní (27,90 Kč, 150 g) - Výrobek obsahuje pět důležitých minerálních látek - vápník, horčík, fosfor, zinek a železo. Vhodné do jogurtů, müsli, salátů nebo těst.

Magnesia Red Brusinka (18,90 Kč, 1,5 l) - Minerální voda s brusinkovou šťávou, vitamínem B a přírodním horčíkem.

Dr. Oetker Panna Cotta čokoláda (23,90 Kč, 70 g) - Dezert s obsahem 24% kakaa a 1,8 % čokoládových kousků, bez palmového tuku. Tímto určitě potěším svého přítele.

Dr. Oetker Hruška a Levandule (15,50 Kč, 40 g) - Puding s harmonickou chutí hrušky a jemným závanem levandule. Na tenhle puding se opravdu těším.

Křupky Cheetos z věrnostního programu

časopis 21. století Junior (74,90 Kč, 6/2017) - časopis určený především pro děti, škoda že opět staré číslo.

 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Názor na box odpovědět
avatar
Tak za mě zklamání. Časopis poletí do koše, nemáme tu malé děti, pudink dělat nebudu - levanduli miluji, ale nemám ráda míchané chutě s ní, dětská májka a proteinové pití si MOŽNÁ vezme syn, ale jen z nouze, pokud nenajde doma něco lepšího, ,,horký,, sirup mě tu už jeden leží. Vše opravdu jak pro malé děti 7


Náhodný citát

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij. John Lennon


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web