Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box září 2016

Brandnooz box září 2016První podzimní boxík je tu, co bylo uvnitř?

 

 

 

 

Když jsem vstala po noční, už na mě boxík čekal v obýváku. Byl poměrně těžký a plný, tak jsem se těšila,co asi bude uvnitř. Byla v něm od každého něco, něco do kuchyně, něco dobrého na zub i něco k pití. Překvápením byly dva energy  nápoje Tranquini, které nebyly ani v letáčku. Každopádně mě moc chutnali, nemají tu umělou chuť klasikých energy. Součástí letáčku byla křížovky o ceny, což mě také potěšilo :)

 Obsah boxu ...

♥ Orion (13,90 Kč, 44 g) - Novinka měsíce srpna, malá tabulka mléčné čokolády s pistáciovou příchutí. Dobrá a hodně sladká

Nestlé Nesquik Delice (9,90 Kč, 23 g) - Cereální tyčinka pro děti s obsahem vitamínů D, B2, B6 a minerálních látek vápníku a železa.


Jojo Koktejl bar a Kavárna (2x 16,90 Kč, 80 g) -Gumové bonbony ve tvarech z kavárny a koktejlového baru. Koktejlový bar má svěží příchutě ananasu, grepu, borůvek a citronu. Kavárna má příchutě perník, kávu, mandle a kokos.

Mattoni Grapefruit (16,90 Kč, 1,5 l) - Minerální voda s příchutí grepu v nové barevné petce.

Semtex cactus (32,90 Kč, 500 ml) - Energetický nápoj s příchutí opuncie.


Jupík Lucky Fruit (9,90 Kč, 200 ml) - Pitíčko pro děti, bez umělých barviv, sladidel a konzervantů. V boxu jsem měla z  variantu Jahoda-jablko-kiwi.

Monnami ovocné pyré (2x 35-38 Kč, 125 g) - Ovocné pyré z 100% bio ovoce, bez konzervantů, lepku a mléčných složek. Obsahuje vlákninu, vitamíny i minerály. Každé balení představuje 1/5 doporučené denní porce


Vitana Čočková a Bramboračka (2x 29,90 Kč) - Další z farmářských polévek od Vitany, před pár měsíci byly v boxu také a doteď mi leží doma.

Malva Hořčice křemžská (25 Kč, 350 g) - Hořčice se v kuchyni neztratí

Tranquini ( 250 ml) - Nápoj na bázi energy drinku, pomáhá zmírnit stres, zvyšuje soustředění a umožňuje příliv pozitivní energie. Pěkně barevná plechovka. V boxíku asi omylem, protože v letáčku není.


Celková cena: 272,1 Kč

 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe. John Lennon


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Smrt v sutinách
- Ohlédnutí za rokem 2017
- Glanc box Vánoce 2017


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web