Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box únor 2018

Brandnooz box únor 2018S koncem mrazivého února je tu i brandnooz box ...

 

 

 

 

 

Únorový box konečně dorazil a já to vezmu jen zkrátka. Box tentokrát překvapit svým zaměřením na zdravou výživu, protože vždy v boxu byl mix od všeho možného - sladké, slané, na vaření , k pití, což je vcelku příjemná změna. Nejvíce v boxu potěšila asi Špaldová celozrnná mouka a mangová Korunní, kterou jsem ještě v obchodem ani nezahlédla. Tento měsíc mě dokonce potěšil i časopis Svět na dlani, který vždycky překvapí.

A teď už k obsahu ...

Dr. Oetker Rýžová kaše Natural CHIA (17,90 Kč, 52 g) - Bezlepková rýžová kaše s chia semínka pro dodání energie a vitality pro každý den. Rýžové a ovesné kaše nejsou úplně můj šálek kávy, ale ochutnám.

Babiččina volba Špaldová celozrnná mouka (49,90 Kč, 1 kg) - Špaldová mouka má zvýšený obsah bílkovin, vlákniny a minerálních látek a vyznačuje se specifickou oříškovou chutí. Mouku určitě využiju na pečení podle receptů z Břicháče Toma, podle kterého teď vařím.

Racio Silouette Kukuřičné s karamelovým dekorem (16,90 Kč, 65 g) - kukuřičné chlebíčky si kupuji ráda ke svačině a kdyby tyto nepřišli úplně na ... ehm malé kousíčky, určitě bych si je vzala do práce na zdravou svačinku.

Creme Bonjour original (34,90 Kč, 200g) - Spojení kvalitních rostlinných olejů a lahodného másla vytváří jemnou a krémovou chuť. Určitě vyzkouším na chleba k večeři.

Lipton After dinner (47.90 Kč, 32g) - Bylinný čaj s mátou, heřmánkem a citronovou aloisií podporuje trávení a zbavuje pocitu těžkosti po jídle. Věřím tomu, že přijde vhod, až mi bude po obědě těžko.

Korunní Mango (19,20 Kč, 1,5 l),(14,20 Kč, 0,5 l) - Minerální voda se zvýšeným obsahem vápníku a hořčíku s příchutí manga. Svěží chuť mě opravdu překvapila.

Mentos PURE Fresh (2x 13,90 Kč, 30 g) - Mentos žvýkačky s výtažkem ze zeleného čaje. Ochutnala jsem už dříve v rámci testování od Mentos, a Fresh Mint mi chutnalo, naopak Spearmint mi nechutnalo vůbec.

Colt Brew Black coffee (57 Kč, 250 ml) - Káva připravená metodou mecarace čerstvě namletých kávových zrn ve studené vodě. Káva je bez cukru a sladidel , obsah kofeinu odpovídá 2 šálkům expressa.

časopis Svět na dlani (34 Kč) - Jeden z těch časopisů, které v boxu vidím ráda a mají obsah, který si ráda přečtu. A Ani mi nevadí, že je to prosincové číslo.

  

 

Cena celkem: 319 Kč

 

 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Neztrácej čas myšlenkami na někoho,kdo si na tebe ani nevzpomene. Neznámý autor


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box duben 2018
- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web