Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box srpen 2017

Brandnooz box srpen 2017Konec prázdnin je tu a s ním alespoň jedna radostná událost - příchod boxíku...

 

 

 

 

Na srpnový boxík jsem si musela počkat až do 4 hodin, než si ho budu moct vyzvednout na poště. A co čert nechtěl, zrovna lili jako z konve, takže jsem boxík domů dopravila úplně promáčená na kost, ale boxík naštěstí zběsilý úprk domů přežil ve zdraví. Obsah mě opravdu nadchl, takto povedený box už dlouho nebyl. Box byl doslova nacpaný , obsahoval 10 věcí + jednu odměnu ze soutěže. Největší radost mi udělala Aloe Vera a pak brambůrky, hlavně ty CHIO, protože na ty mám chuť už delší dobu a v obchodech je prostě nemůžu najít. Na Maggi Snackito jsem zvědavá, moc kuskusu nedám, ale po opravdu náročném létě (grilovačky a oslavy...) neuškodí trošku zdravé výživy.

A teď už k obsahu...

HEVEN Nápoj Alole vera (79,90 Kč, 1,5 l) - Aloe vera drink s 42% podílem aloe vera - 14% tvoří gel, 13% šťáva a zbývajících 15% dužina). Značka HEVEN teprve vstupuje na český trh, takže zatím k dostání není, za což patří brandnooz velké plus.

Hamé EasyFruit Exotic Party (19,90 Kč, 110 g) - Ovocné pyré s obsahem vitamínu C, které je vyrobeno ze 100% kvalitního ovoce a zeleniny. Vhodné i pro děti od 5 měsíců. Ale vzhledem k ceně bych to určitě nezařadila jako běžnou svačinku.

CHIO Cornados Creamy Paprika (24,90 Kč, 65 g) - Tak na tyhle CHIO mě lákala reklama v televizi a zatím jsem je nikde neviděla, takže jsem za ně opravdu ráda v boxíku. Určitě chci ochutnat i druhou variantu - Fried CHicken ve tvaru kuřecích stehýnek.

OvoCé Nápoj v prášku (12,90 Kč, 28,5 g) - Pomerančový nápoj v prášku s obsahem denní dávky vitamínu C,E,D a zinku. Bez konzervantů, laktozy a lepku. Obsah jednoho sáčku je rozpustný v 1 litru vody. Hodně mi to připomíná Tank, který jsme jako malý špunti doma pili často.

Hašlerky Černý rybíz (18,90 Kč, 35 g) - Hašlerky mám nejraději v klasické variantě, ale celkem jsem si oblíbila i tyto rybízové.

POM-BÄR ZOO Friends ( 24,90 Kč, 50 g) - Se sníženým obsahem soli a tuku, bez lepku, konzervačních látek a barviv. Snack Pompär si občas kupuji a ráda si pochutnám.

Corny BIG Milk Nuts (17,90 Kč, 40 g) - Cereální tyčinka v kombinaci mléka a oříšků. Mňamka.

Emco Biskiti (15,90 Kč, 60 g) - Sušenky z ovesné mouky a ovesných vloček, bez palmového tuku,umělých barviv a konzervantů. Supr svačinka do práce.

Spak Bylinkový dressing (38,90 Kč, 250 ml) - Nejsem zastánce bylinkových dresinků, protože mi moc nechutnají. Ale zase Spak zatím nezklamal, tak alespoň ochutnám.

Maggi Snackito (29,90 Kč, 60 g) - V boxíku jsem měla variantu tomatový kuskus, tak jsem zvědavá.

časopis HISTORY - tento časopis občas kupuje mamka, tak poputuje  k ní.

Efko okurky - odměna ze soutěže. A určitě potěší přítele, protože on má okurky rád.

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Zrcadlo je můj největší přítel, protože když pláču, nesměje se mi. Charlie Chaplin


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web