Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box srpen 2016

Brandnooz box srpen 2016Srpen se chýlí ke konci, školákům končí prázdniny a nám noozies přichází oblíbený boxík. Čím tentokrát překvapil?

 

 

 

 

Není nad to přijít z práce domů a na stole  vidět brandnooz box. Poprvé se mi stalo, že jsem měla krabici roztrhnutou a přelepenou páskou česká pošta, takže jsem očekávala, že bude nějaký ten výrobek chybět. Naštěstí ale pošťák nic nevytratil. Samotný box mě potěšil, byl pěkně těžký a narvaný k prasknutí. Obsahoval celých 13 produktů + dárek z věrnostního programu. S přítelem jsme z obsahu opravdu nadšení, ani jeden výrobek nezůstane ležet ladem a jako veselý bonus byla křížovka v letáčku s popisem produktů

a teď už obsah...

Pedro Dezertíky a Medvědi na jahodách (14,90 Kč, 80 g)  - Velké plus  těchto bonbonů je, že jsou bez palmového oleje. Chutově jsou výborné, ale přijde mi, že s dezertíky se tak trochu opičí po jojo, které s dortíkama přišlo před pár měsíci.

Opavia Zlaté ovesné (29,90 Kč, 215 g) - Sušenky upečené z kombinace 38% ovesných vloček a celozrnné pšeniční mouky. Taková príma lehká svačinka. Na trhu je můžete najít od září 2016.

Emco Tyčinky 100% ovoce (19,90 Kč, 30 g) - Tyčinka s obsahem 100 % ovoce, bez lepku a s minimem tuku.

Nestlé KIT KAT (12,90 Kč, 41,g) - Klasická tyčinka kit kat :-)

Toma Nádech okurky a limety (14,90 Kč, 1,5 l) - Á další okurková voda, příchuť ve mě nevyvolává pocit příjemné chuti, ale vyzkoušet se má prý vše.

Lorenz Monster Munch (9,90 Kč, 20 g) - Brambůrky ve tvaru duchů, jsou výborní, jen se po nich zaprášilo. Ani vyfotit jsem je už nestihla :)

Kotányi Citron a máta (17,90 Kč) - Lehký a svěží dip ke grilování. Zajímavá kombinace, tak jsem zvědavá až vyzkoušíme.

Hamé Easy sandwich (26,90 Kč, 100g) - Lehká pomazánka s příchutí tuňáku

Tranquini (35,90 Kč, 250 ml) - Nápoj na bázi energy drinku, pomáhá zmírnit stres, zvyšuje soustředění a umožňuje příliv pozitivní energie. Pěkně barevná plechovka.

Racio Cornies s medvědím česnekem (21,90 Kč, 115 g) - Měla jsem možnost testovat balení přímo od Racia. Chutnali mi, česnek není až tak výrazný a rychle zažene pocit hladu.

Mirinda Hruška (21,90 Kč, 500 ml) - Mirindu mám ráda, ale hruškovou jsem ještě nepila.

Semtex granátové jablko - dárek z věrnostního programu

 Cena celkem : 277,7 Kč

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij. John Lennon


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Smrt v sutinách
- Ohlédnutí za rokem 2017
- Glanc box Vánoce 2017


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web