Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box říjen 2017

Brandnooz box říjen 2017Podzim už se ohlásil chladným počasím a mrazivým větrem, tak jsem si zpříjemnilla toto depresivní počasí rozbalováním boxíku.

 

 

 

 

 Tak konečně dorazil říjnový brandnooz box. Již od brzkého rána na mě čekal na poště, abych si ho vyzvedla až pojedu z práce. Boxík byl poměrně těžký a ne tak nacpaný jako předchozí boxík. Box obsahoval 10 výrobků, časopis a dárek z věrnostního programu. Nejvíce mě potěšily tyčinky Corny - Flapjack a Fruttimo. Naopak nejméně jsem nadšená z Ajvaru - zeleninové přílohy, těmto omáčkám doma moc neholdujeme, tak většinou skončí u známých. Celkový dojem z balíčku je taková zlatá střední cesta, není to úplně nejhorší boxík, ale do nejlepšího má sakra daleko.

A teď už k obsahu...

Ajvar jemný Podravka (46,90 Kč, 350 g) - Zeleninová příloha z paprik a lilků ze slunného Chorvatska. Neobsahuje éčka ani alergeny, vhodné jako příloha ke grilovaným jídlům, pečeným nebo vařeným masům nebo základu do pomazánek.

Hellmann´s Tatarská omáčka light (32,90 Kč, 225 ml) - Tatarskou omáčku od této značky kupuji pravidelně, ale light verzi jsem ještě neměla.

Saf instant sušené pekařské droždí (10 Kč, 10 g) - Droždí v prášku mi mnohokrát usnadnilo práci, navíc je krásně smíchá s ostatními surovinami při pečení.

Noli Sušené pekařské droždí (5 Kč, 7 g) - Další balíček droždí :)

Corny Flapjack (2x 29,90 Kč, 65 g) - Corny tyčinka pro doplnění energie s obsahem minimálně 48% vloček. V boxíku byla varianta kakaová a brusinková.

Jemča Bylinný čaj Žaludek a střeva (24,90 Kč, 40 g) - Bylinné čaje mám moc ráda a tento je výborný a poměrně rychle zabírá na žaludeční potíže.

Like Chips Solené (19,90 Kč, 66 g) - Novinka na českém trhu. Ochutnala jsem je s přítelem a po pár brambůrkách jsme se shodli na tom, že vůbec nejsou dobré ani osolené a zbytek vyhodili. Takže za mě určitě nedoporučuji.

Fruttimo pomeranč a grep (34,90 Kč, 1 l) - Nápoj obsahuje o 20% méně kalorií než klasické džusy, ale je přírodní, bez konzervantů a umělých barviv. Fruttimo chutná výtečně, po otevření zmizelo během chviličky.

Babiččina Volba Špaldová mouka hladká ( 49,90 Kč, 1 kg) - Mouka obsahuje bílkoviny, vlákninu a minerální látky, navíc se vyznačuje specifickou oříškovou chutí, což ocením především při pečení vánočního cukroví.

časopis Moje sladké tajemství (12,90 Kč)


 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů. Neznámý autor


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web