Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box prosinec 2016

Brandnooz box prosinec 2016letošní poslední brandnooz box už dorazil domů, na co jsem se mohla těšit tentokrát?

 

 

 

 

 Poslední brandnooz box v roce 2016 dorazil, doufala jsem, že bude silvestrovsky naladěn. Ale obsah mě víceméně zklamal. Krabice bylo poloprázdná, box obsahuje 10 výrobků, z toho jsou dva vzorky čajů a sekc sice v roztomilých ale malých lahvičkách. A neobsahoval letáček s popiskem výrobků. Největším zklamáním boxu byl horký nápoj Maxivita, protože v boxu byly jen vzorky na ochutnání, a třeba zrovna příchuť brusinky bych ocenila jako plné balení. Nu což, doufám, že do příštího roku jsou v plánu zajímavější boxy.

Celému brandnooz týmu však patří poděkování, za to, že pro nás připravují obsahy jednotlivých boxíků. :)

 A teď už k obsahu...

Ricola Bylinný originál (54,90 Kč, 75 g) - Bonbony obsahují směs 13 bylin vypěstovaných ve švýcarských horách. Ricola bonbony si občas kupuji ve formě malých bonbonků v papírové krabičce, když potřebuji něco na bolavý krk.

Jupí Horká švestka se skořicí (56,90 Kč, 0,7 l) - Sirup ze sladkých švestek zlehka okořeněný skořicí, bez umělých konzervantů a barviv. Lze připravit i jako horký nápoj. Novinka měsíce prosince.

Maxivita Herbal Horký nápoj brusinka a echinacea (za celé balení 69,90 Kč za 10 sáčků, 2 sáčky za 14 Kč ) - Nápoj obsahuje přírodní aroma, je bez lepku, laktózy a konzervantů. Brusinkový nápoj má pozitivní vliv na močové cesty a zvýšení imunity. Nápoj s příchutí echinacea má vliv na přirozenou obranyschopnost a dýchací cesty. Nápoje jsou suprové, jen mě opravdu mrzí, že v boxu byl jen sáček od každého. Raději bych celé balení klidně jen v jedné příchuti.

Patifu delikates (26,90 Kč, 100 g) - Tofu paštika s  jemnou konzistencí a vyváženou chutí, bez konzervantů. Tohle zbaští můj přítel, protože paštiky mi moc nechutnají.

Tuc original (19,90 Kč, 100 g) - Klasika v podobě krekrů tuc. Na silvestrovskou párty přijde vhod.

Carla Čokoška (6 Kč, 20 g) - Čokoláda vyrobená podle nutričních odborníků speciálně pro děti. Zajímavostí je, že obaly nakreslily děti ze základní školy ve Dvoře králové.

Korunní neperlivá (11, 90 Kč, 0,75 l) - Neperlivou vodu moc ráda nemám, když už si dám nějakou minerálku, tak alespoň jemně perlivou. ale věřím, že se určitě vypije.

 

Rotkappchen Désalcoolisé Rosé a Demi Sec (2x 47  Kč, 0,2 l) - Sekt se skvěle hodí na silvestrovský přípitek, navíc se mi opravdu líbí malinké flaštičky, ve kterých sekt přišel. Jen mě překvapuje cena.

Cena celkem: 284,5 Kč

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe. John Lennon


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box duben 2018
- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web