Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box listopad 2017

Brandnooz box listopad 2017Na zpříjemnění chladného počasí je tu nový boxík...

 

 

 

 

Listopadový box jsem si nechala poslat na poštu, protože jsem zrovna měla intenzivní kurz německého jazyka. A jak na potvoru se mi snad poprvé box zasekl v Praze na depu, takže jsem si musela počkat do pondělka. I když jsem čekala, že bude boxík zaměřený více na vánoční pečení, tak mě docela potěšil. Každý si přišel na své. Mě nejvíce zaujala Magnesia Extra a Kotlíkové brambůrky. Z majonézy mám trochu obavy, jestli přežila skladování v depu v Praze v pořádku, protože nevěřím tomu, že by tam měli teplotu kolem 0. Celkově bych boxík hodnotila na 2.

A teď už k obsahu ...

ADY Křen (30 Kč, 170 g) - Křen máme s přítelem rádi, takže ho určitě upotřebíme.

Boneco Majolka (24,90 Kč, 220 ml) -Tohle malé balení majolky postačí akorát na česnekovou pomazánku. Neobsahuje aromata, barviva ani konzervanty.

Bonavita Active Crispy Rusk (23,90 Kč, 180 g) - Křehký celozrnný suchar, s vysokým obsahem vlákniny, vitamíny a minerály. Na lehkou a zároveň zdravou svačinku jako dělané.

Amylon Vanilkový puding pro děti (11 Kč, 40 g) - Nová řada pudingů speciálně pro děti. Pudingy neobsahují lepek a jsou obohaceny o vápník.

Ovocňák Jablko-jahoda (21,90 Kč, 120 g) - Pyré z ovoce a zeleniny od pěstitelů z Česka a Slovenska. Neobsahuje konzervanty, sladidla, chemii ani zahušťovadla.

Magnesia Extra (34,90 Kč, 0,7 l) - Silně mineralizovaná voda z přírodního léčivého zdroje. Obsahuje dvojnásobné množství hořčíku oproti klasické Magnesii. Hořčík je výborný na soustředění, snížení únavy a vyčerpání, ale také na křeče, činnost svalů a nervové soustavy. Klasickou magnesii si občas koupím, tak si tuhle Extra vychutnám.

Mlýnský pramen (34,90 Kč, 0,7 l) - Mlýnský pramen z Karlových Varů, který byl po 16 letech obnoven. Tato voda je bohatá na fluoridy a kyselinu křemičitou.

Bohemia Solené (22,90 Kč, 77 g) - Klasické a dobré slané chipsy.

Bohemia Kotlíkové Mořská sůl a rozmarýn (24,90 Kč, 50 g) - Bohemia Kotlíkové jsou chuťově úžasné, nejvíce mi chutná varianta se sladkou chilli a červenou paprikou, ale ani touto variantou neopovrhnu.

Hamé Ovocná náplň s kousky ovoce (44,90 Kč, 420 g) - Ovocná náplň s příchutí meruňky nebo višně. Lehce roztíratelná, vyvinutá tak, aby náplň při pečení neroztékala a nevytékala. Tak myslím že na vyzkoušení upeču buchty.

Chipicao Biscuit Angry Birds (15 Kč, 50 g) - Sušenky s kakaovou náplní. Ideální na malou svačinku.

Chocoland Jsem Madam (15 Kč, 100g) - Tyčinka s kokosem a rumovou příchutí v bílé polevě. Chuťově hodně podobná margotce.

A jako bonus z věrnostního programu bylinné bonbony Rikola.

Cena celkem : 303 Kč

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Nepotřebuji přítele, který kýve na všechno, co řeknu. Můj stín kýve přesněji. Plútarchos


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web