Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box leden 2017

Brandnooz box leden 2017První boxík tohoto roku u dorazil domů, co v něm bylo tentokrát?

 

 

 

 

První box tohoto roku už dorazil domů a já byla opravdu natěšená, co asi bude uvnitř. Box byl plný a celkem těžký. Obsah je více zaměřen na zdravou výživu, což určitě po dlouhých zimních večerech přijde vhod.

Obsah...

Mattoni Granátové jablko (16,90 Kč, 1,5l) - Mattoni v nové láhvi s vylepšenou recepturou.

Alpro Mandlový nápoj (69 Kč, 1l) - V boxíku bylo možné najít dvě varianty - klasické a neslazené.  Já v boxu měla neslazenou variantu. Mandlové mléko přijde vhod ke snídani s křupkama.

Maggi Krémová polévka rajčatová (24,90 Kč) - Rajčatová polévka vyrobená ze 300g rajčat ochucená bazalkou a oregánem. Rajská polévka patří k mým nejoblíbenějším, takže jí brzy určitě ochutnám.

Mentos CHOCO čokoláda, karamel, máta (19,90 Kč, 38g) - Nová příchuť čokoládových Mentos je propojením chutí čokolády, karamelu a máty. Novinka měsíce ledna.

Racio Mini Rolky (14,90 Kč, 44g) - Pufované rýžové chlebíčky s chia semínkami. Produkty od racia mám ráda a tenhle mě nadchl především díky velikosti, která je ideální do školy.

Vitana Paprika Sladká (13,90 Kč, 23 g) - Sladká paprika je celkem hodně používané koření v kuchyni. Vitana přišla na trh se znovu uzavíratelnými sáčky, což je skvělé, protože se koření nevysype, dobře skladu a uchová svojí chuť.

Emco Digistive (24,90 Kč, 115g) - Křehké a jemné sušenky vyrobené z celozrné ovesné a pšeničné mouky s vlákninou z čekanky. Palmový tuk je nahrazen panenským řepkovým olejem. Bez umělých barviv a konzervantů.

 

Penam Low carb krekry (59,90 Kč, 150g) - Penam přichází na trh s FIT řadou krekrů s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny a menším množstvím sacharidů. Což je určitě prima na chroupání u telky, ale v poměru cena množství to rozhodně není na každodenní chroupání.

Fine Gusto Krutí maso (34,90 Kč, 12g) - Jemné solené plátky krůtího masa, ručně krájené. FineGusto zvolilo krůtí maso protože krůty nelze ovlivnit steroidy a jinými hormonálními prostředky. 

Cena celkem : 279,2 Kč

 

 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů. Neznámý autor


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web