Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box květen 2017

Brandnooz box květen 2017Květnový boxík je tu a já jsem z něco opravdu hodně zklamaná, přesto jsem se rozhodla recenzi napsat, protože i negativní recenze je recenze.

 

 

 

 

Ve zkouškovém presu jsem se těšila na chvilku rozptýlení v podobě boxíku. Potěšilo mě, že je zase doručován poslední čtvrtek v měsíci. Po rozbalení mě čekalo velké zklamání, boxík byl skoro prázdný, tentokrát obsahoval jen 6 produktů, které svou hodnotou ťip ťop dali slibovanou hodnotu. Nejvíce mě zklamali vzorečky, jak ovesná kaše tak čaje od Ahmad tea, od těch bych někdy uvítala celé balení. Náhradní produkt za mixle pixle jsem ocenila, protože ten minipytlíček obsahuje 5 bonbonů. Dalším zklamáním byl věrnostní program, v nabídce byly 2x energy drink Semtex, ale přišel jen jeden, a více lidem, takže asi chybička někde jinde. Tentokrát sem opravdu z boxu zklamaná.

A teď už k obsahu...

NESCAFÉ Classik (109,90 Kč, 100g) - Tak, další kafe do sbírky pro návštěvy. U nás se kafe totiž nepije vůbec

NESTLÉ FITNESS Cereálie (89,90 Kč, 375 g) - Cereálie s obsahem vitamínů skupiny B a zvýšené množství čoko lupínků o 25%. Jsem ráda, že jsem v boxíku měla zrovna čokoládovou variantu, ta mi totiž chutná nejvíce.

SMARTY myslivecký a rybářský (2x20 Kč, 500 ml) - Nealkoholický nápoj s příchutí jablka anebo citronu a chmelu. Nápoj je bez konzervantů. Z každé láhve se přispívá 1 Kč na projekty spojené s ochranou přírody v ČR, což je moc pěkné.

DR. OETKER Ovesná kaše Rakytník (15 Kč, 60 g) - Vzoreček kaše na ochutnání. Ovesným kaším moc neholduji.

AHMAD TEA Cold Brew (25 Kč, 6 ks) - Ahmad tea mi moc chutnají, a varianta ledových čajů je na léto úplně suprová.

JOJO Mixle pixle MINI (9,90 Kč, 42 g) - Už předem brandnooz avizovali, že mixle pixle v boxu nebudou, ale že bude nahrazen výrobkem s mnohonásobně vyšší cenou, což vzhledem k ceně mini bonbonů nebyl problém.Místo bonbonů JOJO jsem v boxíku měla sušenky Digestive original.


časopis 21. století - Tento časopis si občas kupuji, takže príma počtení, jen škoda že zase neaktuální vydání, v boxu bylo totiž březnové.

Věrnostní program - Semtex - tak a tady opět zklamání, ve věrnostním programu bylo napsáno 2x Semtex a přišel jen jeden.

 

 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život! Jan Werich


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web