Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box květen 2016

Brandnooz box květen 2016Nový brandnooz box úspěšně dorazil ke mě domů. Co se v něm skrývalo?

 

 

 

 

Byla jsme vcelku ráda, že mám odpolední a stihnu box převzít, po 11 hodině sem ztrácela naději, že by ještě dorazil a najednou zazvonil pošták a balíček byl doma a kupodivu i hodně lehký. Doufala jsem, že v něm bude grilovací koření, což se povedlo, protože chystáme narozeninovou oslavu a tam se bude určitě hodit. Musli s ovocným podílem 40 % mě také potěšily, už se těším, až je ochutnám k snídani. I zbytek boxu mě nadchl. Tento měsíc jsem nestihla ani věrnostní program a tam mi přijde boxík o kapku prázdnější. Co mě trochu zklamalo je celková cena výrobků,  Brandnooz box slibuje hodnotu vyšší než 300 Kč a teď jsme se ani do těch 300 nevešli.

 

Strongbow Red Berries  0,0% (19,90 Kč, 0,33 l) - V letáčku byl napsaná Strongbow s příchutí Golden Apple, ale upřímně jsem ráda za variantu Red Berries, protože jablko mi moc nechutnalo. Jediný nealkoholický cider na trhu.

Capri-Sonne Safari Fruits (9,90 Kč, 200 ml) - Tento dětský nápoj je směsí chutí osvěžujícícho ovoce - citronů, ananasů, pomerančů, mandarinek a limetky. Podíl ovocné šťávy 12,8%.

Corny Protein (24,90 Kč, 35 g) - Novinka od Corny, tyčinka, která obsahuje 30 % proteinů a vyvážené složení. Je tedy ideální svačinkou po sportovních aktivitách.

Mentos Shakies (17,90 Kč, 37,5 g) - Mentos je klasika, tentokrát přichází v letní kombinaci shaků a osvěžujícími příchutěmi jahoda, broskev a banán. Chutnají zajímavě, nejsou ani moc sladké, jen příchuť jahoda mi nepřijde moc výrazná.

Schneekoppe Vollfruchtt Hochwert Musli (115 Kč, 750 g) - Musli se 40 % podílem deseti druhů ovoce a celozrnných vloček. Jednou porcí je pokryta 1/3 denní potřeby základních vitamínů. K dostání v Kauflandu.

Spak Gourmet Ketchup (42,90 Kč, 500 g) - Kvalitní kečup ze 100 % italských rajčat. Bez chemických konzervantů a vohdné i při bezlepkové dietě.

Bohemia Ne Solené (24,90 Kč, 77 g) - Nesolené brambůrky jsem už ochutnala od jiné firmy, a nechutnali mi, připadají mi takové bez chuti, tak ani těmto nedávám příliš velké naděje.

Maggi Grill mix (2x 18,90 Kč, 21 g) - Tak nějak jsme doufala, že v boxu bude nějaké grilovací koření. Velmi mě potěšilo Sweet chilli na kuřecí maso a u mého přítele určitě zaboduje koření Tří pepřů na krkovičku

 Cena celkem : 293 Kč


Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
avatar
S obsahem jsem byla taky spokojená, využiju vlastně všechno, jen ty mentosky nějak moc nemusím, tak je asi věnuji synovi. Ale taky jsem si říkala, že tu hodnotu boxů "podstřeluji", dubnový box měl tuším ještě menší hodnotu (protože cenu měsíc starého časopisu jsem do ní fakt nepočítala)
Stáňa - werka13.blog.cz


Náhodný citát

Neztrácej čas myšlenkami na někoho,kdo si na tebe ani nevzpomene. Neznámý autor


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web