Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box duben 2017

Brandnooz box duben 2017I přestože je jarní počasí stále v nedohlednu, dubnový boxík už dorazil domů.

 

 

 

 

 

Při tom shonu kolem mé absolventské práce a zkoušek jsem úplně zapomněla na hlídání věrnostního programu i doručení boxíku. A proto mě celkem překvapilo, když mi včera přišel mail s doručováním boxíku, že už je zase konec měsíce. To to letí a už jen 40 dní a čeká mě absolutorium... brrr. Obsah boxíku mě nezklamal ani nepotěšil. Nejvíce nadšená jsem z Energitu, který využiju při učení a ráda ho koupím i v tropic variantě. Ale na druhou stranu mě trochu zklamala boloňská omáčka,která byla v boxíku dvakrát, myslím že jednou by bohatě stačila. Takže celkové dojmy jsou na neutrální úrovni. :)

 

A teď už obsahu...

Vitana Steaková omáčka Barbecue (250 g, 39,90 Kč) - Jelikož se grilovací sezona blíží, aspoň doufám tedy že letos nějaké to teplo bude, tak se omáčka hodí. Raději mám tedy brusinkovou variantu, ale i tahle určitě bude dobrá.

Mentos Say Hello (37,5 g, 17,90 Kč) - Klasické mentosky s obrázkem na každém bonbonu.

Energit Dextroza sport (14 tablet, 24,90 Kč) - Dextroza je mnohosacharid, který představuje rychle vstřebatelný zdroj energie. Prodává se ve dvou variantách - tropické ovoce se zvýšeným obsahem hořčíku a pomeranč se zvýšeným obsahem vitamínu C. Dostatek energie teď budu potřebovat, takže přijde vhod. Více mě zaujala varianta tropického ovoce s hořčíkem.

Kofila Design kolekce (35 g, 12,90 Kč) - Kofila mi nikdy k srdci nepřirostla, ale přítelovi bude určitě chutnat. Nový design je prima změna.

Dupetky Solené/ Sezam (80 g, 17,90 Kč) - Zdravější alternativa tenkých a křupavých krekrů. K televizi supr křupání.

Semtex Energy drink (500 ml, 29,90 Kč) - Energetický nápoj se speciální edicí hokejových plechovek ve 12 variantách. Také přijde při učení vhod.

Májka S uzeným masem (100 g, 24,90 Kč) - Bezlepková paštika s uzeným masem, určitě potěší mého přítele.

Milka I love Maminka/ Thank you Mamka (110/120 g, 74,90 Kč) - Čokoládová bonboniéra pro maminky ke dni matek. Pro mojí mamku už dárek mám, ale tohle jí určitě taky potěší.

Maggi Špagety Bolohnese (2x 57 g, 34,90 Kč) - Rychlá boloňská omáčka s panenským olejem, kousky zeleniny, muškátovým oříškem a bylinkami. Raději si dělám omáčku vlastní, ale jako nouzovka je to dobré.

Tranguini - Tyto energetické nápoje mi moc chutnají, takže jsem je v boxíků našla ráda, i přesto že o nich v letáčku není ani slovo, tak že bych přeci jenom stihla věrnostní probram? Bůh ví :)

Celková cena: 313 Kč

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Uč se z cizích chyb, neboť život není dost dlouhý, aby je člověk spáchal všechny sám. Neznámý autor


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web