Vodorovné


Kategorie: Recenze

Brandnooz box červen 2017

Brandnooz box červen 2017S nadšením jsem se mohla vrhnout na rozbalování prvního letního boxíku ...

 

 

 

 

 Jsem ráda, že jsem boxík stihla ještě před odjezdem na dovolenou. Ihned po otevření bylo jasné, že je boxík naladěn na letní vlny, ale také, že z polévky a křupek moc mít nebudu, jelikož praskly z toho, jak byl boxík doslova přecpaný produkty. Tentokrát jsem z obsahu opravdu nadšená, protože vše využiji a ochutnám, až se nemohu dočkat, do čeho se pustím jako první.

 

A teď už k obsahu...

JOJO Mixle Pixle MINI (9,90 Kč, 42 g) - Mixle Pixle zbožňuji právě díky náhodnému složení z různých tvarů příchutí a želé textur. Mini balení je fajn, když mě přepadne chuť na sladké.

Nestlé KitKat (12,90 Kč, 41,5 g) - Tyčinka s vylepšenou recepturou s extra mlékem a kakaem.

Big Shock! Spritz (36,90 Kč, 500 ml) - Letní limitovaná edice sladkohořká příchuť Stritz. Energy je u nás poměrně oblíbeným způsobem zdolávání únavy a brzy určitě využijeme.

Semtex kaktus - dárek z květnového věrnostního programu.

Hellmann´s Tatarská omáčka Delikátní (59,90 Kč, 420 ml) - Nová receptura s krémovou konzistencí, bohatým obsahem zeleniny a jemnou chutí. Jelikož teď před odvolenou likviduji obsah ledničky nemám vůbec radost z tak velkého balení, nejspíš skončí u mamky, protože my bychom jí nestihli sníst celou.

Vitana Steaková Barbecoe - Této omáčka jsem ve věrnostním programu nemohla odolat, protože je opravdu výborná

Mirinda  Ananas vs. Meloun (2x250 ml) - Mirinda nechává vybrat spotřebitele, která ze dvou nových příchutí zůstane v obchodech. Od září bude dostupná jen vítězná příchuť. Ananasovou jsme již měla možnost vyzkoušet a jsem ráda, že můžu ochutnat i meloun.

Vitana Farmářská polévka Rajská (29,90 Kč) - Opravdu mě mrzí, že jsem tuto polévka měla v boxíku roztrhlou a rozsypanou po celém boxíku, protože zrovna rajskou polévku zbožňuji.

Vitana Šťáva na čínu (24,90 Kč, 2x kelímek) - Vitana šťávy mám ráda, rychle a snadně se rozpouštějí a jídlu dodají tu správnou chuť.

Cheetos Peanut (15,90 Kč) - klasické arašídové křupky, bohužel i tyto jsem měla roztrhlé a poházené po boxíku.

Avanti Kir Royal (79,90 Kč, 0,7 l) - Nápoj na bázi vína se svěží chutí a vůní černého rybízu. Tak tohle nalákalo moje chuťové buňky, takže to v brzké obě vidím na relax se sklenkou v ruce.

časopis Epocha (35 Kč, vydání 8/17) - Príma čtení jen škoda ,že je to zase staré číslo,  teď je aktuální 14/17.

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Neztrácej čas myšlenkami na někoho,kdo si na tebe ani nevzpomene. Neznámý autor


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web