Vodorovné


Kategorie: Návody

Výroba vrstvených mýdel

Výroba vrstvených mýdelaneb dva jednoduché návody na mýdla se zeleným čajem nebo pomeranč se skořicí.

 

 

 

 

 Výroba mýdla je opravdu velice snadná a jednoduchá. A protože se pomalu blíží Vánoce začala jsem s výrobou dárků pro kamarádky. Také proto jsem každé mýdlo pečlivě zabalila do folie a polepila logem - Ruční výroba, vyrobeno s láskou a na zadní stranu nalepila samolepku s popiskem jednotlivých mýdel.

Na výrobu mýdla se zeleným čajem a kopřivou budete potřebovat:

  • bílou mýdlovou hmotu
  • průhlednou mýdlovou hmotu
  • kosmetický pudr kopřivový a zelený čaj
  • krabičku od mléka

Nejprve si ořízněte krabičku od mléka podle toho, jak vysoké chcete mít mýdlo. V misce rozpustíte bílou mýdlovou hmotu a přidáte kopřivový kosmetický pudr, který zbaví pokožku nečistot a odumřelých buněk a zároeň ji zanechá sametově jemnou a vyživenou. Nalijeme do krabičky od mléka a necháme chvilku zatuhnout. Poté si rozpustíte průhlednou hmotu a přisypete trošku kosmetického pudru se zeleným čajem,který je antibakteriální a působí také jako antioxidant, a nalijete do krabičky od mléka. Po zaschnutí krabičku rozříznete, a zlehka ořežete tak, aby výsledné mýdlo bylo krásně hranaté. Já výsledné mýdlo rozdělila na polovinu, čímž mi vznikli mýdla dvě.

 

Na výrobu mýdla s pomerančem a skořicí budete potřebovat:

  • bílou mýdlovou hmotu
  • průhlednou mýdlovou hmotu
  • kosmetický pudr pomeranč
  • skořicový cukr
  • esenciální olej s vůní pomeranče
  • krabičku od mléka

Nejprve si ořízněte krabičku od mléka podle toho, jak vysoké chcete mít mýdlo. V misce rozpustíte průhlednou mýdlovou hmotu a přidáte pomerančový kosmetický pudr, který obsahuje drobounké částečky, které ve výsledném mýdle udělají moc pěkný efekt. Nalijeme do krabičky od mléka a necháme chvilku zatuhnout. Poté si rozpustíte bílou hmotu a přisypete trošku skořicového cukru a nalijete do krabičky od mléka. Po zaschnutí krabičku rozříznete, a zlehka ořežete tak, aby výsledné mýdlo bylo krásně hranaté. Toto mýdlo jsem rozdělila na 4 menší obdélníčkové.

 

 

 

 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
Also various girls replica watches are readily available. But, the on line shops that present either Rolex Design Watches or replicas don't appear to be seeking to the female market. The newest rolex replica sale have softened up on the, you might be purchasing Porsch technology statement of earlier Rolex designed watches to, you know rolex replica sale top quality now wear it with pride. There are many brands that have step in the world of automatic watches but they are hardly considered to be competition for the replica watches sale. These two companies have made their own standards and levels that are very difficult to match with. The spring that keeps the watch working is the major mechanism in the watch. For many years this spring was supposed to be wound every now and then to keep the watch working properly. These were the manual fake rolex sale.


Náhodný citát

Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů. Neznámý autor


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Ohlédnutí za rokem 2017
- Glanc box Vánoce 2017
- Vánoční brandnoozbox


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web