Vodorovné


Kategorie: Návody

Cukrová pasta

Cukrová pastaV současné době se stává velmi populární depilace cukrovou pastou. Je to lepší alternativa depilace voskem a stále častěji ji používají kosmetická studia na depilaci všech partií těla

 

 

 

 Tato depilace je o hodně příjemnější než klasický horký vosk. Cukrová pasta je pro kůži příjemnější, chloupky se strhávají ve směru růstu, pokožka po tomto zákroku není tak podrážděná. Cukrová pasta se také vyrábí z přírodních složek,čímš snižuje pravděpodobnost na alergickou reakci.

 

Budeme potřebovat :

  • 250 g cukru krystal
  • 25 g citronové šťávy
  • 25 g vody

 

Jak na to?

Smícháme cukr s vodou a citronovou šťávou, dobře promícháme a dáme vařit na sporák. Po malé chvilce začne směs vřít, v tomto okamžiku stáhneme plamen na úplné minimum a vaříme 10-12 min. Jedinou nevýhodou je, že hmota musí mít správnou teplotu a často se cukrová pasta nepovede právě kvůli tomu. Správné konzistence cukrová pasta dosahuje při zhruba 118-121°C, kdy má tmavě zlatou barvy. Barva nesmí být příliš světlá (žlutá), ale ani tmavě hnědá. Pokud by byla příliš světlá, nechytala by chloupky a pokud by byla tmavě hnědá, ztvrdla by na kámen. 

 

Upozornění:
Upozornuji že se návod nemusí na první pokud povést,kvli nesprávné teplotě nebo postupu a tím dojít ke zničení hrnce. Jedinou pomocí je hrnec ponořit do horké vody a hmota by se měla rozpustit.

 

 

  

 

Také by se vám mohlo líbit:

Maska na problematickou pleť  Scrub rose Zázračný kelímek
Hodnocení: 1 (hodnoceno 2x)
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život! Jan Werich


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web