Vodorovné


Kategorie: Články

Prostorová úniková hra ESCAPE

Prostorová úniková hra ESCAPEEscape je hra, ve které se během 60 minut musíte dostat z místnosti.

 

 

 

 

 

Co je to escape?

Escape je hra pro 3-6 hráčů, ve které jste zavřeni v místnosti a musíme se za 60 minut dostat pomocí klíčů, šifer a hádanek dostat ven. Hra je hodně zaměřená na komunikaci v týmu a je nevhodná pro klaustrofobiky.

  

Začátkem října jsem objevila únikovou hru Escape v Mostě. Než jsme se však rozhoupali a  domluvili na termínu, bylo rezervováno pomalu až do Vánoc. Naštěstí se brzy objevil ještě jeden Escape v Chomutově, který je jen pár kilometrů od mého města. S kamarády jsme si rezervovali termín a strašně se těšilli. Na Facebooku chomutovského escape jsem den předtím projížděla fotky neúspěšných skupin a měla trochu obavy, jestli se zvládneme dostat ven.

Se zavázanýma očima jsme byli zamknuti do cel, když se ozvali první tony děsivé hudby šátky jsme si sundali a hra začala. Mžouráme do tmy a z kapsy lovíme baterku. Po chvilce se ponoříme do hry a pokřikujeme na sebe nejrůznější nápady a kody pro odemčení zámků. Po 60 minutách nám chybí jen 3 zámky k tomu, abychom utekli. Získáváme dalších 10 minut k dobru a v rychlosti přemýšlíme, jak otevřít poslední dveře. Poslední zámek cvakl a my vybíháme na svobodu s časem 69,13 min. S odznáčkem jsme hrdě odkráčeli domů.

  

Pár slov na závěr...

Moje první escape zkušenost dopadla na výbornou. Během hry jsme se skvěle bavili, zapojili naše mozkové závity a úspěšně se dostali ven jako 5 skupina ze 40, což je pro nás obrovský úspěch. V únoru majitel chomutovského escape plánuje novou místnost a už teď se moc těšíme.

Fotografie:https://www.facebook.com/escapechomutov/timeline

Hodnocení: 1 (hodnoceno 3x)
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Neztrácej čas myšlenkami na někoho,kdo si na tebe ani nevzpomene. Neznámý autor


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web