Vodorovné


Kategorie: Články

Pokémon GO - ulov svého pokémona

Pokémon GO - ulov svého pokémonaPokémoni se znovu stávají celosvětovým feroménem. Návod jak hru stáhnout a ovládat.

 

 

 

 

Hra Pokémon Go vyšla teprve před týdnem, ale i během této krátké doby zvládla dobít celý svět. Oficiální aplikace je ke stažení zatím jen v USA, Austrálii a Novém Zélandu. Existuje však spoustu neoficiálních zdrojů, díky kterým si můžete hru stáhnout do svého telefonu. Hra si získala takovou oblibu především proto, že nutí hráče aktivně hledat pokémony ukryté po městě, stačí spustit aplikaci v chytrém telefonu a podle mapy pak vyrazit na lov. Samotný odchyt funguje prostřednictvím kamery v telefonu, kdy hráči vidí v realitě zabudované virtuální pokémony.

Jak hru nainstalovat?
1) stáhněte si aplikaci  ZDE
2)Po jejím stažení je třeba povolit instalaci z neznámých zdrojů (nastavení - zabezpečení - neznámé zdroje)
3)Spustíme instalační soubor a nainstalujeme hru


A jdeme hrát...
Prvním bodem pro start hry je založení svého profilu, kde si vyberete přezdívky a postavu, poté vás profesor Willow naučí hru ovládat, provede základy a pomůže s odchytem prvního pokémona. Abyste pochytali pokémony, je třeba být neustále v pohybu, pokud ve vaší blízkosti bude pokémon, objeví se na mapě a můžete začít s odchytem. Pro chycení pokémonů je třeba mít pokebally, které lze získat v tzv. pokéshopech, které naleznete na zajímavých místech, sochách, významných budovách. Pokébally se snažíte chytit pokémona, který však může uhýbat nebo dokonce vyskočit z pokéballu. Chozením po městě, návštěvou pokéshopů a chytáním pokémonů získáváte zkušenosti, díky kterým se zvedá level.

 

 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
Omega has ongoing to display meticulousness within their view creating replica watches uk and therefore carrying on a good title all through the a long time by making the initial self-winding tag heuer replica uk with central tourbillon. Omega montres are utilized in times where precision is of importance and so sports timekeeping is their forte. They were used as early as 1932 within the rolex replica sale the place all the events used an omega timepiece. They invented the primary replica watches sale photoelectric cell as well as the first picture finish digicam but undoubtedly their best innovation has been the Omega. Because the beginning of the century the fake breitling have been using Omega montres and so they have been awarded the Olympic cross of Advantage for "distinctive providers to the world of sport". Swimmers and athletes all over the world hublot replica depend on an Omega to keep their time.


Náhodný citát

Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život! Jan Werich


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Samotvrdnoucí hmota
- Brandnooz box listopad 2017
- Výroba vrstvených mýdel


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web