Vodorovné


Kategorie: Články

Pokémon GO - ulov svého pokémona

Pokémon GO - ulov svého pokémonaPokémoni se znovu stávají celosvětovým feroménem. Návod jak hru stáhnout a ovládat.

 

 

 

 

Hra Pokémon Go vyšla teprve před týdnem, ale i během této krátké doby zvládla dobít celý svět. Oficiální aplikace je ke stažení zatím jen v USA, Austrálii a Novém Zélandu. Existuje však spoustu neoficiálních zdrojů, díky kterým si můžete hru stáhnout do svého telefonu. Hra si získala takovou oblibu především proto, že nutí hráče aktivně hledat pokémony ukryté po městě, stačí spustit aplikaci v chytrém telefonu a podle mapy pak vyrazit na lov. Samotný odchyt funguje prostřednictvím kamery v telefonu, kdy hráči vidí v realitě zabudované virtuální pokémony.

Jak hru nainstalovat?
1) stáhněte si aplikaci  ZDE
2)Po jejím stažení je třeba povolit instalaci z neznámých zdrojů (nastavení - zabezpečení - neznámé zdroje)
3)Spustíme instalační soubor a nainstalujeme hru


A jdeme hrát...
Prvním bodem pro start hry je založení svého profilu, kde si vyberete přezdívky a postavu, poté vás profesor Willow naučí hru ovládat, provede základy a pomůže s odchytem prvního pokémona. Abyste pochytali pokémony, je třeba být neustále v pohybu, pokud ve vaší blízkosti bude pokémon, objeví se na mapě a můžete začít s odchytem. Pro chycení pokémonů je třeba mít pokebally, které lze získat v tzv. pokéshopech, které naleznete na zajímavých místech, sochách, významných budovách. Pokébally se snažíte chytit pokémona, který však může uhýbat nebo dokonce vyskočit z pokéballu. Chozením po městě, návštěvou pokéshopů a chytáním pokémonů získáváte zkušenosti, díky kterým se zvedá level.

 

 

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
Dobrá zábava :D


Náhodný citát

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. Jan Werich


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web