Vodorovné


Kategorie: Články

Ohlédnutí za rokem 2016

Ohlédnutí za rokem 2016Rok 2016 se chýlí ke konci a je načase se ohlédnout a zhodnotit, jaký byl.

 

 

 

 

Kdybych měla popisovat rok 2016 detailně, vyšlo by to přinejmenším na knížku, tak to vezmu hodně zkrátka...

 • S mým panem božským jsem oslavila roční výročí vztahu, roční výročí společného bydlení a dalších supr okamžiku.
 • Letošní dovolenou jsem si naprosto užila. Cestovala jsem s přítelem po ČR, každý den jsme přespávali na jiném místě a objeli téměř celou republiku, kromě nejvýchodnějších dvou krajů jsme projeli každý kraj, v každém jsem si odlovila alespoň jednu kešku. Celkem jsme procestovali spoustu nádherných míst a udělali si krásné vzpomínky.
 • Ve škole jsem úspěšně prošla do posledního ročníku VOŠ - Firemní ekonomika. Dokonce jsem už začala psát svou absolvenskou práci, ale očekávala jsem, že do konce roku bude kompletně hotová, což jsem trochu nestihla.
 • Poctivěj sme se věnovala geocachingu. Loňský rok jsem končila se skore 100, letos jsem na 776, zaokrouhlit na 800 se mi to už nepodařilo. Ale i tak jsem spokojená.
 • Na urbex jsem nezapomněla, navštívila jsem pár pěkných míst, a spoustu dalších si vytipovala. Tak uvidíme kam se mi podaří se dostat.
 • Akorát na tento web mi nezbývá tolik času, kolik bych si představovala, ale pokusím se to napravit.
 • Konečně jsem  si udělala radost a pořídila si nový telefon Huawei P8 lite.S přáteli jsem zkusila další escape v Chomutově - Prokletý dům, tentokrát jsme však zůstali uvězněni. Ale v dalším roce bych chtěla zkusit Metro.
 • Díky knížkám od Roberta Kiyosakiho jsme si stanovila své finanční cíle.

 

A moje letošní předsevzetí?

 • To hlavní je začít jíst více masa, protožo kromě kuřecího se masu vyhývám. Takže jsem si stanovila, že chci od každého masa na talíři ochutnal alespon kousek.
 • Žádná prokrastinace, hlavně co se školy týče.
 • Najít si lepší práci blíž oboru, který studuji.
 • A hlavně si další rok užít naplno.
Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
Any kind of a few replica watches attain a larger well wheel to duplicate the effect, although they don't arrive close to appearance of the period on rolex replica sale. Rolex in which the United Kingdom in the 1914 Joe ended up awarded the Hong Kong Observatory presented the first to watch the exquisitely detailed of the A-level certificate, and global positioning system with the rolex replica sale to share typically the award when specific keiki. Beadset diamond bezel with 25 round cut expensive diamonds and 4 sapphires set in replica watches effervescent wine diamond dial complete with 10 round cut down diamonds, scratch-resistant opal conversion crystal and replica watches uk. You would run into watches in variable looks and styles such as classic, adventure, acetate, wood, stainless steel numerous. This letter indicates the year that the fake rolex sale was produced.


Náhodný citát

Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte. Elbert Hubbard


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Samotvrdnoucí hmota
- Brandnooz box listopad 2017
- Výroba vrstvených mýdel


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web