Vodorovné


Kategorie: Články

Ohlédnutí za rokem 2016

Ohlédnutí za rokem 2016Rok 2016 se chýlí ke konci a je načase se ohlédnout a zhodnotit, jaký byl.

 

 

 

 

Kdybych měla popisovat rok 2016 detailně, vyšlo by to přinejmenším na knížku, tak to vezmu hodně zkrátka...

 • S mým panem božským jsem oslavila roční výročí vztahu, roční výročí společného bydlení a dalších supr okamžiku.
 • Letošní dovolenou jsem si naprosto užila. Cestovala jsem s přítelem po ČR, každý den jsme přespávali na jiném místě a objeli téměř celou republiku, kromě nejvýchodnějších dvou krajů jsme projeli každý kraj, v každém jsem si odlovila alespoň jednu kešku. Celkem jsme procestovali spoustu nádherných míst a udělali si krásné vzpomínky.
 • Ve škole jsem úspěšně prošla do posledního ročníku VOŠ - Firemní ekonomika. Dokonce jsem už začala psát svou absolvenskou práci, ale očekávala jsem, že do konce roku bude kompletně hotová, což jsem trochu nestihla.
 • Poctivěj sme se věnovala geocachingu. Loňský rok jsem končila se skore 100, letos jsem na 776, zaokrouhlit na 800 se mi to už nepodařilo. Ale i tak jsem spokojená.
 • Na urbex jsem nezapomněla, navštívila jsem pár pěkných míst, a spoustu dalších si vytipovala. Tak uvidíme kam se mi podaří se dostat.
 • Akorát na tento web mi nezbývá tolik času, kolik bych si představovala, ale pokusím se to napravit.
 • Konečně jsem  si udělala radost a pořídila si nový telefon Huawei P8 lite.S přáteli jsem zkusila další escape v Chomutově - Prokletý dům, tentokrát jsme však zůstali uvězněni. Ale v dalším roce bych chtěla zkusit Metro.
 • Díky knížkám od Roberta Kiyosakiho jsme si stanovila své finanční cíle.

 

A moje letošní předsevzetí?

 • To hlavní je začít jíst více masa, protožo kromě kuřecího se masu vyhývám. Takže jsem si stanovila, že chci od každého masa na talíři ochutnal alespon kousek.
 • Žádná prokrastinace, hlavně co se školy týče.
 • Najít si lepší práci blíž oboru, který studuji.
 • A hlavně si další rok užít naplno.
Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
While you've planned to find some labeled follow, a few that it can be an authentic device. It cannot be overemphasized to spot rolex replica not to mention to determine the solutions from that you can turn out to be preserved because of many of these less-than-reputable savings. Web site from hublot replica follow organisations which were construction many of these fake rolex sale which means ingeniously who is not in many cases can have an understanding of that it can be some counterfeit. Counterfeiters are actually building imitations of their widely known high-end follow labels which were made available all over the world. You should not pick up replica watches from buying certs with the help of comparable serial results on an adequately experienced mode. It is somewhat basic replica replica watches uk not to mention tuition manuals on an ingenuous mode to make certain that is not are able to still find it some counterfeit device. Rolex are probably the labels anguish at the hands of counterfeiters.


Náhodný citát

Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte. Elbert Hubbard


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web