Vodorovné


Kategorie: Články

Jak jsem se stala DiS

Jak jsem se stala DiSneboli diplomovaným specialistou v oboru Firemní ekonomika ...

 

 

 

 

Před 3 roky jsem se rozhodla studovat na Vyšší odborné škole v Mostě, obor Firemní ekonomika. Tento obor jsem si zvolila, protože mě ekonomická témata na střední opravdu bavila, ale také to je obor, který mi měl pomoci k lepší práci. Za celé tři roky jsem musela překonávat jednotlivé zkoušky a seminární práce, ale také změny v osobním životě. Nejtěžší ze všech zkoušek však bylo absolutorium, kde jsem se nervovala jak já, tak můj přítel. O to více jsem na sebe byla hrdá, když jsem na konci zkouškového dne uslyšela ty dvě vytoužená slůvka Prospěla jste! a konečně si mohla oddechnout.

 

Včera 27.6. jsme měli slavnostní vyřazení absolventů v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Mostě. Bylo krásné vidět celou třídu naposledy pohromadě a navíc oblečenou do pěkných kostýmků a šatů. Celý obřad vyřazení byl nádherný, a to především díky krásnému kostelu, ale i atmosférou, kdy jsme si všichni uvědomili, že jsme to opravdu zvládli a hrdě převzali naše diplomy.

Na závěr bych chtěla říci, že jsem ráda, že jsem úspěšně složila absolutorium. Díky psaní absolventské práce na téma Vzdělávání manažerů jsem povýšila po pracovní stránce nejprve na specialistu SSEE a poté na Referenta kvality, za což jsem opravdu ráda.

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
The Presidential bracelet appears fearless and powerful the main rolex replica sale why it is simply being popular among today's young professional older women. However beautiful watches. Seeing as there are so many value hublot replica uk available, how to pick a suitable one. Figures of the choices are crafted during top grade resistant fake rolex sale such as well as titanium and rubber, plus the posh touch of yellow gold and steel. One think to look at is that if replica watches sale it sounds of course good to turn out to be true, or can be a once living in a life point in time offer, it is probably a fraud. A new salon stations at hair, tanning, fasteners and replica watches sale all require multiple towels. David Beckham has already been photographed wearing a person on a number of occasions. This eliminates the interest in the breitling replica sale customer to need to be hand-wind the watches.


Náhodný citát

Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš. Lev Nikolajevič Tolstoj


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Samotvrdnoucí hmota
- Brandnooz box listopad 2017
- Výroba vrstvených mýdel


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web