Vodorovné


Kategorie: Články

Jak jsem se stala DiS

Jak jsem se stala DiSneboli diplomovaným specialistou v oboru Firemní ekonomika ...

 

 

 

 

Před 3 roky jsem se rozhodla studovat na Vyšší odborné škole v Mostě, obor Firemní ekonomika. Tento obor jsem si zvolila, protože mě ekonomická témata na střední opravdu bavila, ale také to je obor, který mi měl pomoci k lepší práci. Za celé tři roky jsem musela překonávat jednotlivé zkoušky a seminární práce, ale také změny v osobním životě. Nejtěžší ze všech zkoušek však bylo absolutorium, kde jsem se nervovala jak já, tak můj přítel. O to více jsem na sebe byla hrdá, když jsem na konci zkouškového dne uslyšela ty dvě vytoužená slůvka Prospěla jste! a konečně si mohla oddechnout.

 

Včera 27.6. jsme měli slavnostní vyřazení absolventů v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Mostě. Bylo krásné vidět celou třídu naposledy pohromadě a navíc oblečenou do pěkných kostýmků a šatů. Celý obřad vyřazení byl nádherný, a to především díky krásnému kostelu, ale i atmosférou, kdy jsme si všichni uvědomili, že jsme to opravdu zvládli a hrdě převzali naše diplomy.

Na závěr bych chtěla říci, že jsem ráda, že jsem úspěšně složila absolutorium. Díky psaní absolventské práce na téma Vzdělávání manažerů jsem povýšila po pracovní stránce nejprve na specialistu SSEE a poté na Referenta kvality, za což jsem opravdu ráda.

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
Congratulation !


Náhodný citát

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. Jan Werich


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Smrt v sutinách
- Ohlédnutí za rokem 2017
- Glanc box Vánoce 2017


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web