Vodorovné


Kategorie: Články

Jak jsem byla u natáčení s Pohlreichem

Jak jsem byla u natáčení s PohlreichemGastronomický pořad Ano, šéfe! se šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem se natáčel v Chomutově v Amerika Grill a bar...

 

 

 

 

Na facebooku na mě vyskočil příspěvek, že Zdeněk Pohlreich bude natáčet Ano, šéfe! v Chomutově v Amerika Grill a Bar nedaleko náměstí, což je od mého bydliště necelých 20 km. Dle komentářů pod příspěvkem jsem získala dojem, že podnik opravdu vaří dobře. S kamarády jsme se dohodli, že se zde sejdeme a ochutnáme jídlo na vlastní chuťové buňky. S přítelem jsme se rozhodli přijet o něco dříve, což se nám vyplatilo, neboť chvíli po 16 hodině natáčení končilo. Na vlastní oči jsme viděli, jak probíhá natáčení, slyšeli komentáře na jídlo a dokonce stihli i fotku s Pohlreichem.

Teď už se však ani nedivím, že někdo přihlásil tenhle Grill a Bar do pořadu Ano, šéfe! Protože na objednané jídlo jsem čekala já s přítelem hodinu a poté i naši kamarády, kteří se málem ani nedočkali, protože až když jsme se zvedali, že zaplatíme, jídlo přinesli. Chuťově mě to také moc neoslovilo, a i chlapská část naší výpravy si stěžovala na nedochucené maso. Jsem opravdu zvědavá, jaké změny tak Zdeněk Pohlreich provede. A docela se těším na to, až v listopadu odvysílají tento díl, a tiše doufáme, že se tam třeba někde zahlédneme. :)

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
It is crucial to identify fake watches and to obtain the ways by which be protected from such fraudulent arrangements. Another chips name for this particular model had recently been "Ovettone". As a result, they can be more just the fake rolex sale gift to any woman. About almost 40% towards counterfeit watches are designed in China, so replica watches sale are using tricks such seeing that presenting the phony watch with a graphic of the the real deal prestigious replica watches uk maker on the it does not matter. Very long time back the product sale price would continually be very low for the replica watches uk. Rolex watch does not en watches with see-thorugh casebacks. Your current annual trade express to of the wrist watch industry known just like BaselWorld attracts scores of attendees from Singapore who spend specific time photographing the latest models being displayed by any top breitling replica watch brands.


Náhodný citát

Nepotřebuji přítele, který kýve na všechno, co řeknu. Můj stín kýve přesněji. Plútarchos


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Samotvrdnoucí hmota
- Brandnooz box listopad 2017
- Výroba vrstvených mýdel


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web