Vodorovné


Kategorie: Články

Jak jsem byla u natáčení s Pohlreichem

Jak jsem byla u natáčení s PohlreichemGastronomický pořad Ano, šéfe! se šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem se natáčel v Chomutově v Amerika Grill a bar...

 

 

 

 

Na facebooku na mě vyskočil příspěvek, že Zdeněk Pohlreich bude natáčet Ano, šéfe! v Chomutově v Amerika Grill a Bar nedaleko náměstí, což je od mého bydliště necelých 20 km. Dle komentářů pod příspěvkem jsem získala dojem, že podnik opravdu vaří dobře. S kamarády jsme se dohodli, že se zde sejdeme a ochutnáme jídlo na vlastní chuťové buňky. S přítelem jsme se rozhodli přijet o něco dříve, což se nám vyplatilo, neboť chvíli po 16 hodině natáčení končilo. Na vlastní oči jsme viděli, jak probíhá natáčení, slyšeli komentáře na jídlo a dokonce stihli i fotku s Pohlreichem.

Teď už se však ani nedivím, že někdo přihlásil tenhle Grill a Bar do pořadu Ano, šéfe! Protože na objednané jídlo jsem čekala já s přítelem hodinu a poté i naši kamarády, kteří se málem ani nedočkali, protože až když jsme se zvedali, že zaplatíme, jídlo přinesli. Chuťově mě to také moc neoslovilo, a i chlapská část naší výpravy si stěžovala na nedochucené maso. Jsem opravdu zvědavá, jaké změny tak Zdeněk Pohlreich provede. A docela se těším na to, až v listopadu odvysílají tento díl, a tiše doufáme, že se tam třeba někde zahlédneme. :)

Hodnocení: nehodnoceno
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Náhodný citát

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij. John Lennon


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Brandnooz box březen 2018
- Brandnooz box únor 2018
- Smrt v sutinách


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web