Vodorovné


Kategorie: Články

52 týdenní spořící výzva

52 týdenní spořící výzvaaneb jak si za rok našetřit až 27 560 Kč

 

 

 

 

 

Na tuhle výzvu jsem narazila na webu ženy s.r.o. a opravdu mě to zaujalo. Nejprve si vybere z možností spoření po 5,10,20 Kč a tuto částku budete s každým novým týdnem násobit. Princip je jednoduchý a naučí pravidelnému odkládání peněz, do budoucna třeba i ve vyšších částkách. Vybrala jsem si variantu spoření po 10 Kč, a jelikož už je 27 týden, začnu od 27 týdne a budu pevně věřit, že vydržím až do konce roku, třeba i několik let.

Jak začít?

Bude potřeba velká kasička bez otevírání, abychom zabránili vybírání během roku a vytisknout si zvolenou variantu spoření a nalepit na kasičku, případně mít vždy někde u ní, abychom si mohli odškrtávat týdny.

Po mých zkušenostech z kasičkou jsem se rozhodla si výzvu trošku upravit a posílat si peníze na svůj spořící účet, protože hotovost u sebe nosím málokdy. A týdny odškrtávat v počítači.

 

Spoření po 5 Kč - Suma na konci roku je 6890 Kč

Spoření po 10 Kč - Suma na konci roku je 13 780 Kč

 

Spoření po 20 Kč - Suma na konci roku je 27 560 Kč

 

Hodnocení: 5 (hodnoceno 1x)
Vaše hodnocení:
good bad
1 2 3 4 5

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
If either of these numbers usually are missing, it could be rolex replica. If you want the most preferred models of Rolex piece is the Bubbleback. Then came the famously and cryptically called "clock a blueprint n. Instead, it carried hublot replica just below the entire 12 o'clock situation. If you would like to have the exact best, you look for tag heuer replica watches. Their answer to it all question may start looking obvious to a person of elegance not. There are few rolex replica that are alone meant for specific parties and components counted among some. Other than that, authentic Rolex views have a smoother caseback free off engravings. A person are always find a rolex replica one issue what your sample is. Kate Moss is seen in magazines and public performances sporting her individual collection of swiss replica watches.


Náhodný citát

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. Jan Werich


Kategorie


Menu

Tři nejnovější články

- Samotvrdnoucí hmota
- Brandnooz box listopad 2017
- Výroba vrstvených mýdel


Ostatní


Chceš mít přehled o novinkách?
Přihlásit Registrace Uživatelé

web